درباره شرکت سماتلکام ( سفیران موج ارتباط )

شرکت سفیران موج ارتباط ( سماتلکام ) همزمان با اعطای مجوز های جدید توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به ثبت رسید تا بصورت تخصصی و سازمان یافته بخش مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های ارتباطی را راهبری نماید . مدیران شرکت سماتلکام از مدیران اسبق و توانمند شرکت های مختلف فعال در زمینه IT هستند که در غالبی تخصصی تر به ارائه خدمات در حوزه های جدید مشغول هستند .

اهداف سماتلکام

همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنيا به سراسر کشور مي باشد .
هم اکنون اين مجموعه شامل 4 واحد جداگانه طراحي و اجراي شبکه هاي ارتباطی ، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح هاي انفورماتيکي ، فروش سخت افزار و بخش تخصصی خدمات سیستم های نظارت تصویری و اکسس کنترل می باشد و با گردآوري اين بخش ها تحت نامي يکسان سعي در ارائه کامل خدمات IT به سازمان ها و نهادهاي دولتي ، شرکت هاي خصوصي و اشخاص دارد .

بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم ، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد . ديدگاه بلندمدت در تحقيق ، توليد ، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است ، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي مجموعه سفیران موج ارتباط تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است .

آدرس شرکت سماتلکام