همواره پایدار

همواره پایدار

مهم نیست که در کدام نقطه کشور قرار دارید یا چه میزان از پهنای باند را مورد نیاز دارید . کارشناسان سماتکام همواره راه حلی برای ارتباطات شما خواهند داشت چون پایداری ارتباطات تخصص ماست .

ارتباطی پرسرعت ، پایدار و بدون قطعی دغدغه همیشگی کارشناسان شبکه یا بهره برداران از بسترهای ارتباطی  است . بدین منظور سماتلکام با کمک کارشناسان خبره و دوره دیده خود مراحل مشاوره ، طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای بستر ارتباطی شبکه شما را بر عهده میگیرد که نتیجه ی آن پایداری بی نظیر شبکه خواهد بود .

راهکارهای سماتلکام

در ادامه راه کار های شرکت سماتلکام برای پایداری ارتباطات را مشاهده می کنید :

WLAN

استفاده از باند های فرکانسی لایسنس دار و آزاد جهت ارتباطات بدون محدودیت در میزان پهنای باند . اگر نیازمند  پهنای باند بالا با پایداری 99.99 درصد بین نقاط مد نظرخود هستید همین حالا با سماتلکام تماس  بگیرید . ارتباطات وایرلس یا WLAN راهکاری مناسب جهت بهره برداری از پهنای باند با ظرفیت بالا و بهترین کیفیت خصوصا در نقاط خارج از محدوده شهری است که به شبکه ی مخابراتی فیبر نوری ، سیمی یا شبکه ی موبایل دسترسی ندارند.

همواره پایدار با شرکت سماتلکام
همواره پایدار با شرکت سماتلکام

لینک وایرلس با ظرفیت 360 مگابیت بر ثانیه در فاصله 16 کیلومتر – سازمان آب و فاضلاب شهری استان زنجان

 

طراحی و راه اندازی این شبکه ها بسیار تخصصی بوده و نیازمند صرف زمان و هزینه است .

راه اندازی بیش از یک هزار و پانصد لینک ارتباطی بیسیم طی 3 سال با نرخ دسترسی 99.99 درصد این شرکت را به عنوان یکی از بزرگترین ، سریع ترین و با کیفیت ترین پیمانکاران حوزه شبکه های بیسیم در سطح کشور تبدیل کرده است .

هم چنین این شرکت مفتخر است که با راه اندازی بیش از نیمی از نقاط دسترسی شرکت ملی گاز و شرکت های گاز استانی در سطح کشور، پیمانکار اول شبکه ی مانیتورینگ ایستگاه های گاز نام گیرد .

همواره پایدار با شرکت سماتلکام
همواره پایدار با شرکت سماتلکام

نصب و راه اندازی شبکه مخابراتی خطوط لوله  و مخابرات – فاصله 60 کیلومتر

همواره پایدار با شرکت سماتلکام
همواره پایدار با شرکت سماتلکام

پایداری فوق العاده در شرایط جوی نامساعد – دمای هوا منفی 36 درجه سانتیگراد – پاپ سایت مخابراتی استان زنجان

GSM

اگر دارای یک شبکه گسترده هستید و نیاز به دسترسی به همه ی نقاط را بصورت متحرک یا ثابت دارید و پهنای باند تضمین شده ی بالایی مورد انتظار نیست استفاده از شبکه تلفن همراه کشور بهترین راهکار پیش روست .

همواره پایدار با شرکت سماتلکام

بدین منظور سماتلکام با بررسی نیازهای زیرساختی شبکه شما بهترین راهکار و تجهیزات را پیشنهاد خواهد داد و و پس از تایید در اسرع وقت نسبت به راه اندازی شبکه ای پایدار بر بستر موبایل اقدام مینماید  .

تیم تحقیق و توسعه سماتلکام همواره نسبت به پایش تغییرات شبکه ی تلفن همراه اقدام میکند و در این راستا ارتباط تنگاتنگی با اپراتورهای اصلی شبکه ی تلفن همراه کشور دارد که این امر راهگشای حل مشکلات متقاضیان استفاده از این شبکه خواهد بود.

LPWAN

شبکه‌های دوربرد با توان پایین (Low-Power Wide-Area Network) که به صورت مختصر LPWAN نامیده می‌شوند، دسته‌ای از فناوری‌های ارتباطی بی‌سیم هستند که امکان برقراری اتصالات با نرخ داده پایین را در پهنه جغرافیایی وسیع و با مصرف توان (باتری) کم فراهم می‌کنند . ویژگی‌های مذکور، این شبکه‌ها را به گزینه‌ای مناسب جهت اتصال حسگرها و هوشمندسازی شهرها و صنایع تبدیل کرده‌است.  از جمله برخی فناوری‌های مهم LPWAN می‌توان به SigFox, LoRa, NB-IoT و … اشاره کرد.

هماره پایدار
همواره پایدار

تیم 8 نفره ای متشکل از برنامه نویسان ، مهندسین الکترونیک و مخابرات و برق راهبری بخش اینترنت اشیا  (IoT)سماتلکام را عهده دار هستند . درصورتی که در نظر دارید که تجهیزات و سنسور های خود را بر بستر اینترنت اشیا کنترل و مدیریت کنید با ما تماس بگیرید .

LAN

اگر شبکه ی داخلی شرکت یا سازمان شما دچار مشکل است ، نیازمند عیب یابی یا طراحی مجدد شبکه خود هستید .

کارشناسان شبکه سماتلکام در سریعترین زمان ممکن با بررسی شبکه شما نقاط مشکل زا را یافته و سپس نسبت به رفع مشکل یا بازطراحی شبکه اقدام می کنند . تیم طراحی سماتلکام با بررسی نیازها و خواسته های شما نسبت به پیکربندی شبکه ی شما اقدام میکند بطوری که با کم ترین هزینه مناسب ترین نوع تجهیزات را پیشنهاد خواهد داد که باعث جلوگیری از اتلاف سرمایه شما خواهد شد .

درباره نویسنده