همیشه امن

همیشه امن

با گسترش و پیشرفت روزافزون تکنولوژی، تامین امنیت فیزیکی دیگر سخت نیست . شرکت سماتلکام با استفاده از جدیدترین تجهیزات هوشمند می تواند امنیت شما را بر قرار سازد و محیطی همیشه امن داشته باشید .

استفاده از تجهیزات هوشمند نظارت تصویری و کنترل تردد ، دریچه ای نو از امنیت را گشوده است .

همیشه امن
همیشه امن

شرکت سماتلکام با سابقه ای طولانی در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های نظارت تصویری و کنترل تردد هوشمند راهکارهای گسترده ای پیش روی مشتریان می گذارد .

استفاده از بروزترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت های تولید تجهیزات امنیتی در جهان ، نوید امنیتی پایدار با طول عمر طولانی و مناسب ترین قیمت را می دهد . سماتلکام به عنوان نماینده شرکت Dahua  طیف گسترده ای خدمات امنیتی را ارائه می دهد .

درباره داهوا

Dahua Technology   یکی از پیشگامان ارائه دهنده راهکارهای نظارت تصویری در جهان است .  با بیش از 13،000 کارمند در سراسر جهان ، راه حل ها ، محصولات و خدمات داهوا در بیش از 180 کشور استفاده می شود . داهوا  دارای 42 شرکت تابعه در سراسر جهان ، آسیا ، آمریکا ، اروپا ، خاورمیانه ، اقیانوسیه ، آفریقا و غیره را پوشش می دهد . با راهکارهای نظارت ، داهوا ، کیفیتی بی نظیر ، قابلیت اطمینان و ثبات را ارائه می دهد . داهوا متعهد به ارائه بهترین راه حل ها و محصولات با جدیدترین تکنولوژی ها است تا کاربران نهایی بتوانند با موفقیت کار خود را  انجام دهند.

آمار های همیشه امن
آمار های همیشه امن

اگر هنوز محل مورد نظر خود را به سیستم های امنیتی هوشمند مجهز نکرده اید یا از کارایی و کیفیت سیستم امنیتی خود راضی نیستید همین حالا با واحد امنیت سماتلکام تماس بگیرید .

همیشه امن با دوربین های سماتلکام
همیشه امن با دوربین های سماتلکام

درباره نویسنده