پیوسته برقرار

پیوسته برقرار با شرکت سماتلکام

پیوسته برقرار

با گسترش روز افزون مصرف انرژی ، کمبود منابع فسیلی و کمبود آب و بالطبع کاهش تولید انرژی از محل نیروگاه های برق آبی، نیاز به انرژی های پاک و تجدید پذیر بیش از گذشته مورد توجه است .

پیوسته برقرار با شرکت سماتلکام

نیروگاهای تجدید پذیر به چند دسته تقسیم می شوند . نیروگاه های برق آبی و بادی و خورشیدی .

شرکت سماتلکام نیز با توجه به این نیاز اقدام به تشکیل تیمی از متخصصان برق و انرژی نمود تا پاسخگوی نیاز ها در این حوزه باشد . با عنایت به مختصات جغرافیایی فوق العاده کشور ایران ، امکان بهره برداری از انرژی خورشیدی در بالاترین حد بازدهی امکان پذیر است . بنابراین ایجاد نیروگاه های خورشیدی جهت تولید برق یکی از زمینه های ارزشمند برای سرمایه گذاری و کسب درآمد است .

با توجه به قراردادهای تضمینی خرید برق حاصل از انرژی های تجدید پذیر توسط ساتبا (سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی) میتوانید علاوه بر فروش برق تولیدی از این روش، در هنگام قطعی برق شهری از برق تولیدی نیروگاه خود استفاده کنید . با توجه به سود منطقی ، پیوسته و پایدار اینگونه نیروگاه ها بازگشت سرمایه 5 ساله پیش بینی می شود و طول عمر 25 ساله این نیروگاه ها و قراردادهای تضمینی خرید توسط ساتبا ،  نوید ارزش آفرینی و سود بدون وقفه و برقرار را به سرمایه گذار میدهد .

جهت سرمایه گذاری و تاسیس نیروگاه خود می توانید با واحد انرژی سماتلکام تماس بگیرید .

پیوسته برقرار با شرکت سماتلکام
پیوسته برقرار با شرکت سماتلکام

حیطه اصلی فعالیت سماتلکام در این حوزه ، ایجاد نقاط دسترسی مخابراتی (PopSite)  است که به خطوط برق شهری دسترسی ندارند . با توجه به اینکه سایت های مخابراتی بر پایه برق DC  فعالیت می کنند ، استفاده مستقیم از جریان خروجی پنل های خورشیدی می تواند بازدهی بی نظیری را جهت سرویس دهی فراهم نماید .

پیوسته برقرار با شرکت سماتلکام
پیوسته برقرار با شرکت سماتلکام

ایجاد اولین سایت مخابراتی با برق خورشیدی در راستای پروژه مانیتورینگ گاز ایستگاه های کشور –  سال 1392 – مجری : شرکت سما تلکام

 

چنانچه شرکت یا سازمان شما در محل مورد نیاز ، به برق شهری دسترسی ندارد با ما در تماس باشید . کارشناسان این شرکت با افتخار پاسخگوی سوالات و درخواست های شما در این زمینه خواهند بود  .

درباره نویسنده